• Banner 02
  • Banner 03
  • Banner 07
  • Banner 08
  • Banner 09

Naše zázemí

Na kopci Kozinec mezi Kordulkou a Výsluním JE LES. A uprostřed v tom lese je lesní cesta, kterou se dá za 5 minut dojít k malé chaloupce s kachlovými kamny a vším, co potřebujeme. V podkroví máme pelíšky na spaní, v koupelně tekoucí vodu a sociální zařízení. Kolem chaloupky je velký sad s malou zahrádkou, zastřešená stodola s horou písku a podium se stromem, na kterém rádi sněmujeme. Nově nám přibyla krásná jurta s dřevěným přístřeškem a zelenou střechou, opravili jsme oplocení zahrádky a přibyly zde vyvýšené záhonky.

Lidé

Naši průvodci a ostatní lidé, kteří ve školce působí, se snaží poskytnout dětem to nejlepší, co lze. Snažíme se jít s našimi dětmi společně směrem za jejich vlastním hlubším uvědoměním a celistvostí se světem. Rozvíjíme jejich schopnosti a pomáháme jim objevovat jejich individuální potenciál.

Pokračovat ve čtení

Koncept lesní školky

Rožnovská LMŠ je inspirována konceptem lesních mateřských škol. Denní propojení s přírodou nás vede ke sladění programu s počasím. Od počátku jsem inspirováni Waldorfskou pedagogikou k uvědomění si nepostradatelnosti denního řádu v životě dětí, ale také k vnímavosti k proměnám přírody během roku. Proto jsou naší osnovou 4 roční období – jaro, léto, podzim, zima. Podporujeme situační a prožitkové učení.

Pokračovat ve čtení

Kontakt

Rožnovská lesní mateřská škola z.s.
Horní dráhy 2761
756 61    Rožnov pod Radhoštěm
tel: 777 930 943
e-mail: skolka@lsroznov.cz
IČ: 05155088